Бердичівлян та жителів району запрошують стати учасниками міжнародного дослідницького проекту

Шановні панове!

    Запрошуємо вас взяти участь в обговоренні результатів дослідження щодо вирішення нагальних проблем та подальшого розвитку сільських територій вашого району.

 

Дослідження проводилось учнями Красівської загальноосвітньої школи та Бердичівською громадською організацією «Добра справа» спільно з експертами зі сталого розвитку міжнародної благодійної організації «Зелене досьє» у шести селах Бердичівського району (Красівка, Закутинці, Сингаївка, Садки, Дубівка, Малі Гадомці).

    Опитування місцевих мешканців виявило, що найбільш гострі проблеми пов’язані з потребами кращого соціального (медичного) обслуговування, нестачею роботи в селах, недоліками в транспортній системі тощо. Водночас, молодь прагне більш суттєвих змін у своїх селах: підвищення загального рівня життя та освіти, розширення можливостей для особистого розвитку та самовдосконалення, впровадження сучасних технологій та інновацій. Експерти зі сталого розвитку вважають, що теоретично такі зміни можливі вже сьогодні, якщо реально оцінити потреби й можливості, що існують у регіоні, та зробити хоча б найпростіші кроки для їх задоволення. Втім, реальність таких змін мають оцінити люди, які займають важливі керівні позиції, які надають фінансування й створюють робочі місця, – від яких залежить конкретна ситуація в районі.
Ми сподіваємося на плідну розмову зацікавлених у сталому розвитку району людей.

    Дослідження є частиною проекту створення місцевих центрів освіти для сталого розвитку в країнах Балтійського регіону, що проводиться в Латвії, Литві, Естонії, Польщі, Білорусі, Україні, Фінляндії та Швеції за участі навчальних закладів та громадських організацій, досвідчених експертів з цих країн. В результаті ми очікуємо створення мережі таких центрів, які надалі будуть спілкуватися між собою, поширювати досвід до інших регіонів своєї країни. Звісно, результати дослідження мають бути враховані в подальших планах розвитку сільських територій району.

    10 червня о 12.00 автори дослідження представлять вам висновки своєї роботи. Ми всі очікуємо, що ви станете учасниками міжнародного дослідницького проекту та долучитеся до створення центру сталого розвитку у вашому районі.

    Місце зустрічі: Красівська ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Красівка, вул Миру, 17.
Організатор проекту – МВО «Інформаційний центр «Зелене досьє» та регіональний координатор проекту Бердичівська МРГО «Добра справа»

2016-06-08